Po co komu jakiś edziennik?

Właśnie drogie koleżanki, po co nam właściwie jakiś edziennik, skoro same wiemy doskonale, że jak nasze dziecko będzie chciało, to i tak podrobi usprawiedliwienie albo nie powie nam o ocenia, a przecież nie będziemy siedziała wiecznie przy komputerze, sprawdzając, jakie ma oceny. Nie mamy tego luksusu, żeby szastać wolnym czasem. Dlatego pytam, po co nam właściwie jakiś edziennik? Zadane przez złoto, w kategorii Edukacja oraz kursy

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Witam panią. Ja również, jak wiele innych matek, nie potrafiłam odnaleźć się w tym całym, edzienniku, ale koleżanka poradziła, żebym w spokoju usiadła przy komputerze i wyszukała w wyszukiwarce hasło "edziennik". Rozumie pani, takie małe okienko przy krzyżyku od wyłączania okna. Tym czerwonym. Weszłam na kilka stron, a muszę panią zapewnić, że jest ich pełno i tam znalazłam całkiem sporo informacji. Przekonałam się nawet, że to dużo lepsze od normalnych zebrań. Teraz wiem, kiedy nie ma mojego syna w szkole i jakie ma oceny, nie muszę czekać aż przyniesie mi pełną dwójek i zagrożeń kartkę na koniec półrocza.

  Czu-Czu odpowiedział

  0
 2. Zgodzę się z koleżanką. Znacznie mi to pomogło. Dostałam jasny wgląd w oceny córki i od tej pory wiem, kiedy ma kartkówki z matematyki i nie kiedy oblewa. To prawdziwa zmora. Nauczycielka też niewiele pomaga, a wcześniej nie chciała się przyznawać do problemów, bo bym jej nie uwierzyła. Doprawdy. Teraz wiem wszystko i jak trzeba zaganiam ją do nauki.

  winczi81 odpowiedział

  0
 3. Jak to po co? Żeby można siedziec w domu i starannie wszystko sobie sprawdzić. Wolisz biegać do szkoły? a może dziecko nie potrzebne Ci jest!!!

  Uszak odpowiedział

  0

Najlepsze pytanie

Jak porównać ofertę tłumacza?
Mam pewne wątpliwości w sprawie renomowanego tłumacza, które wynajęłam kilka dni temu. Zapewniał mnie, że doskonale zna się na swoim zawodzie i ma obszerną wiedzę na temat bliskiej mi branży, jaką są finanse w przedsiębiorstwie. Zleciłam, zatem temu tłumaczowi zadanie. Miał zająć się tekstem...