Warto wynajmować mieszkanie w Wejherowie?

Mam istotne moim zdaniem pytanie odnośnie wynajmowania mieszkania w Wejherowie. Zastanawiam się czy lepiej je wynajmować czy kupić na stałe? Jeżeli ceny ogólne wynajmu są dość niskie, szczególnie po sezonie, to jestem w tanie ponieść ten wydatek i w spokoju wyprowadzić się, kiedy tylko będę miał na to ochotę, ale jeżeli to za drogi interes to chętnie zaciągnę kredyt i osiedlę się z rodziną w Wejherowie. Jak państwo sądzicie? Zadane przez Amazy87, w kategorii Deweloperzy

Zaloguj się lub zarejestruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.

 1. Ja dla odmiany się zapytam, dlaczego uważa pan kupno lub wynajem mieszkania w Wejherowie za opłacalny? Mnie się to miasto podobało od zawsze, przyjeżdżałem na wakacje do rodziny jeszcze w dzieciństwie, dlatego kiedy tylko zapadła decyzja, że wyprowadzam się z domu ż żoną, natychmiast wybrałem mieszkanie w Wejherowie. To piękne miejsce i niepowtarzalne w swojej wyjątkowości. Polecam - mieszkania Wejherowo.

  Playboy odpowiedział

  0
 2. Jeżeli byłbym na pana miejscu, to zdecydowanie doradzałbym kupienie mieszkania w Wejherowie. Wynajmowanie zawsze mniej się opłaca. Przy kredycie przynajmniej ma się świadomość, że po spłacie nareszcie mieszkanie będzie nasze, podczas wynajmowania zawsze istnieje ryzyko, że jednak nam się nie uda taka sztuka. Z mojej strony polecam panu zaciągnięcie kredytu, jeżeli jest pan w stanie.

  agar odpowiedział

  0
 3. Nie opłaca się w Wejherowie. Ja tam polecam skorzystanie z możliwości jakie dają na przykład takie miasta typu Reda cyz Rumia. sam mieszkam w Redzie i jestem naprawdę zachwycony tym co oferuje. Praktycznie cisza i spokój, a dodatkowo mam najlepsze warunki do rekreacji. Polecam Redę!

  Suri odpowiedział

  0

Najlepsze pytanie

Jak porównać ofertę tłumacza?
Mam pewne wątpliwości w sprawie renomowanego tłumacza, które wynajęłam kilka dni temu. Zapewniał mnie, że doskonale zna się na swoim zawodzie i ma obszerną wiedzę na temat bliskiej mi branży, jaką są finanse w przedsiębiorstwie. Zleciłam, zatem temu tłumaczowi zadanie. Miał zająć się tekstem...